Listopad 2011

Novinky o Batmanu 3

22. listopadu 2011 v 10:20 | Nine (DH) |  Batman 3
Za velkou louží vyšel časopis Empire, kde je na obálce buď Batman nebo jeho protivník Bane. A uvnitř tohoto magazínu jsou pak skryty nejnovější informace o závěrečném díle trilogie s názvem The Dark Knight Rises:

Režisér Christopher Nolan třeba odhalil, že děj tohoto dílu se odehrává až o 8 let později, než skončil Temný rytíř! A Bruce Wayne prý není tolik ve formě...

Výběrem Banea jako Batmanova nepřítele tvůrci v podstatě testují netopýřího muže jak fyzicky, tak ale i psychicky. Mimochodem, představitel Banea - Tom Hardy - popsal svou postavu jako: "Je brutální. Brutální. Je to hora masa, který je neuvěřitelně věcný ve svém chování, popravdě má svůj vlastní styl boje. Vlastně ani nejde o boj. Je to masakr. Ten styl je těžkopádný, nechutný. Od vylamování kloubů po drcení lebky, hrudního koše, lámání holení, kolen, krků a klíčních kostí, po odtrhávání hlav a prorážení pěstí hrudníky, vytrhávání páteře... Je to terorista jak v myšlení, tak i v brutální akci."

Kostymérka Lindy Hemming pak osvětlila význam Baneovy masky: "Jako mladý byl zraněn. Trpí bolestmi a jedině díky plynu může přežívat. Bez masky tu bolest nemůže vydržet a zemřel by. Trubičky z masky vedou směrem dozadu přes jeho bradu a končí v takové věci vzadu na zádech, kde jsou dva kanystry s plynem."vs.Batman míří do Prahy!

18. listopadu 2011 v 23:15 | Nine (DH) |  Ostatní
Tak jestli jste začali jásat, že do hlavního města ČR zavítá Christian Bale, zklamu vás. Ten nedorazí. Ale 17. až 19. února v pražské O2 aréně proběhne jedinečná show "Batman Live" aneb "Originální příběh plný napínavých kaskadérských kousků, bojového umění a zvláštních efektů!", jak hlásá oficiální stránka Usmívající se.


Vypadá to docela zajímavě, tak proč bych tomu nemohla udělat menší reklamu Smějící se Usmívající se.

Michelle jako Marilyn - neuvěřitelná podoba

17. listopadu 2011 v 8:59 | Nine (DH) |  Ostatní
Na internetu se objevily zbrusu nové snímky z filmu nazvaném My Week with Marilyn, v němž hlavní roli ztvárnila herečka Michelle Williams (31). Její reinkarnace do postavy slavné herečky, zpěvačky a milenky je dokonalá. Podívejte se na fotky a posuďte sami.


Platinové lokny, porcelánová pleť, šťavnaté rty nalíčené rudou rtěnkou a samozřejmě piha krásy nad horním rtem. To je novodobá Marilyn, chcete-li Michelle Williams ve své životní roli.

Drama My Week with Marilyn se odehrává na konci padesátých let, kdy Laurence Olivier natáčí film Princ a tanečnice. Jeho hlavní hvězdou měla být právě Marilyn, která se zrovna provdala za Arthura Millera. Když ale její muž na týden opustí město, musí najít někoho, kdo se o filmovou hvězdu postará. Mladému Colinovi, který se blonďaté divy ujme, tak začíná nezapomenutelná "brigáda".
Za tip děkuji Justince Mrkající