Září 2011

"Hello, mini me!"

21. září 2011 v 15:13 | Nine (DH) |  Řekli o něm
Eugenu Simonsovi bylo 11 let, když si zahrál s Heathem Ledgerem ve filmu Casanova. Heath hrál tohoto svůdníka v dospělosti, Eugene jako dítě. A takto Eugene, který se nyní proslavil v seriálu Hra o trůny, vzpomíná na své první setkání s Heathem:

"Pamatuji si ho velmi přesně. První den, co jsem byl na natáčení, prošel okolo mě - věděl, že hraju jeho postavu jako dítě - a prohrábl mi vlasy a řekl, 'Ahoj, mé malé já!'. Během natáčení v Benátkách jsem se na Heatha a Omida Djaliliho navěsil a držel se jich. V té době jsem ještě nedokázal plně ocenit, jak velkou hvězdou Heath je a jakou se teprve stane, ale pamatuji si ho jako velice živou a milou osobnost. Byl tak vlivný a neuvěřitelně talentovaný."

A takto si pamatuje na to, když se dozvěděl, že Heath zemřel:

"Byl jsem v prváku na střední škole a jedna holka, co ho opravdu zbožňovala, tam vešla a začla křičet, 'Heath zemřel!'. Byl jsem šokován, krve by se ve mně nedořezal. Byla to tak obrovská tragédie. Je to pro mě vlastně čest, že jsem měl příležitost hrát mladší já takového herce, jakým on byl. V tomto ohledu jsem velmi šťastný."


Příběh rytíře zítra na Nově

16. září 2011 v 10:04 | Nine (DH) |  TV a jiná vystoupení
Na zítřek (sobotu 17. září) bohužel hlásí zhoršení počasí, tak mám pro vás "heathovský" tip:

15:40, stanice Nova a Příběh rytíře