Srpen 2011

The Dark Knight Rises - z natáčení

31. srpna 2011 v 14:49 | Nine (DH) |  Batman 3
Během doby, co tento blog nebyl aktualizován, se ovšem hodně semlelo na place třetího a zároveň posledního Batmana The Dark Knight Rises.

17 fotek z natáčení najdete ZDE! Mezi nimi objevíte v akci Christiana Balea, Toma Hardyho, Garyho Oldmana nebo Marion Cotillard.


A rvačku Batmana s Banem zaznamenal kdosi tady:


Tom Hardy (Bane) prý kvůli roli nabral na současných 190 liber váhy (cca 86 kg). I tak ale spousta fanoušků je nespokojena. Herec Hardy to v jednom rozhovoru komentoval, že fanoušci Batmana nejsou s jeho současnou velikostí a váhou spokojeni a že by jej rádi viděli, kdyby měl aspoň 100 kg (220 lb). On sám k tomu dodal, že i to by možná bylo málo a nejlepší by bylo tak 180 kg (400 lb)...

Film je natáčený IMAX kamerami, přičemž o jednu štáb málem přišel... To když do něj narazila dublérka Anne Hathaway coby Catwoman... Ani kaskadérce, ani kameře se ale nakonec nic nestalo.

Heath s Matildou - video

31. srpna 2011 v 14:10 | Nine (DH) |  Heathova rodina
Fotek Heatha s Matildou, jeho dcerou, už tu bylo poměrně dost. Ale ono existuje i video...:


Nebylo by ale fér, kdybych jej vydávala za svůj objev. Vyhledala jsem si ho totiž na základě videa Veroniky, které věnovala právě tomuto tátovi s dcerou...:


Jsem zpět, Nine (DH)

31. srpna 2011 v 14:10 | Nine (DH) |  Ostatní
Všechna soustředění, dovolené a svatby skončily, mohu se konečně zas věnovat pořádněji i blogům a vám Usmívající se. Doufám, že jste si užili pěkné prázdniny, vyrazili na nějakou dovolenou, ze které jste si přivezli zážitky, na něž nikdy nezapomenete. Že jste se třeba opálili, naučili něčemu novému (plavat, pískat na prsty, novou písničku, jen a jen na vás to je) nebo třeba pořídili nové domácí zvířatko, mazlíčka Usmívající se.

Od 4. července pečlivě zaznamenávám každičký den, co se mi přihodilo. Tak se tam i teď dočtete, proč jsem netrávila čas na blozích a jak jsem si vlastně užívala prázdniny já - viz TŘÍDENÍČEK Usmívající se.

A nyní něco hodného tohoto blogu, čili něco o Heathovi... Viz článek nad tímto: Heath s Matildou - video Mrkající


Catwoman

16. srpna 2011 v 13:57 | Nine (DH) |  Batman 3
Pravděpodobně už jste novou fotku z The Dark Knight Rises viděli, ale zde na blogu chybět zkrátka nesmí. Představuji vám Anne Hathaway coby Catwoman:Také chci omluvit svou nynější neaktivitu. Ta byla způsobená nejdříve odchodem základní desky PC do věčných lovišť, pak za ní měl nakročeno i internet, až jsem nakonec odjela já - na soustředění. Teď jsem byla na 3 dny zpátky, nicméně zítra (ve středu v 5 ráno) zas razím pryč - letíme na dovolenou do Bulharska. Nic jsem nestihla přednastavit, všechen volný čas mi zabrala příprava na kamarádčinu svatbu, která proběhne po mém návratu... Zkrátka - do konce srpna tu žádné novinky pravděpodobně nečekejte Zamračený.