Slibovaný teaser trailer k TDKR - akt.

15. července 2011 v 12:10 | Nine (DH)
Včera jsem zhlédla poslední část Harryho Pottera (hodnocení a dojmy po víkendu na druhém blogu). Předtím jsem ale v napětí očekávala, zda promítnou i trailer na posledního Batmana. V jednu chvíli to vypadalo nadějně - když se na plátně objevilo logo DC Comics, ale nakonec se z toho vyklubala upoutávka na Captain America, mám dojem. Takže ano, ukázky z Batmana jsem se nedočkala . Zapátrala jsem tedy dnes na internetu a zde je výsledek. Nejde o žádné oficiální video poskytnuté přímo společností Warner Bros., ale oficiální teaser trailer to je - jen ovšem pirátské nahrávky přímo z kina:

UPDATED: Tohle video by snad už fungovat mělo. A Warner Bros. oznámili, že online vpustí oficiální trailer do světa již dnes...


Popis najdete v celém článku...

Nejprve jsou vidět loga společností Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures, obklopené modrými plameny. Následuje střih na bok budovy, po které se kamera vydá směrem nahoru. Na plátně se objeví titulek "KAŽDÝ HRDINA MÁ SVOU CESTU". A už je tu pohled na Bruce Waynea, jak leze po skále k úkrytu Ra's al Ghula z Batman začíná, provází jej hlas al Ghula: "Pokud ze sebe dokážeš udělat víc než jen muže,..."
Poté se objeví další titulek "KAŽDÝ HRDINA MÁ SVŮJ KONEC". Následuje pohled na Bruce v jeskyni, okolo něj samí netopýři - opět obrázek z Batman začíná. Hlas promlouvá dále: "... pokud se oddáš svým ideálům,..."
A šup sem s dalším titulkem "OD CHRISTOPHERA NOLANA", hlas neutichá: "... pak se staneš někým úplně jiným..." Obraz zčerná a al Ghul pokračuje: "Legendou, pane Wayne..."
Následně se nám dostane záběru ze závěru Temného rytíře, kde se Batman řítí na svém Batpodu. Hlas v pozadí zopakuje: "Legendou."
Další záběr je věnován komisaři Gordonovi, který leží na nemocničním lůžku a od tváře si drží kyslíkovou masku, aby mohl promluvit: "Byli jsme v tom společně." A záběr na Gordona, jak sekyrou rozbíjí světlo se znakem Batmana - opět návrat k Temnému rytíři. "A pak jsi zmizel," doříkává Gordon. Podle tónu hlasu se zdá, že Gordon trpí těžkými bolestmi. Kamera se následně vrací k mrakodrapům a míří vzhůru k bílé obloze. A pak zas zpět ke Gordonovi, který říká: "Teď to zlo -" - záběr na někoho lezoucího vzhůru jakýmsi tunelem - "povstává."
Opět plný záběr na Gordona: "Batman se musí vrátit." Prostřih na neznámou temnou osobu dělající kliky, když se konečně ozve Bruceův hlas: "Co když už neexistuje?"
Vracíme se zpět ke Gordonovi, který v bolestech pronáší: "Musí... Musí..."
A konečně se nám dostane i záběru na Baneovu tvář. Jen kratičce, protože poté se trailer vrací k záběru na mrakodrapy a šplhá vzhůru k obloze, která má nyní tvar jak Batmanovo znamení; budovy se hroutí. Na bílém plátně se objeví nápis "THE DARK KNIGHT RISES", v pozadí typická hudba doprovázející všechny díly Batmana.
Náhle je prostřih na Batmana, který ustupuje Baneovi, jež se objevil v levé části obrazu. Hudba dál duní a objeví se nápis "EPICKÝ ZÁVĚR LEGENDY O TEMNÉM RYTÍŘI" a poté "V LÉTĚ 2012".

VLASTNÍ PŘEKLAD!!! ZDROJ ZDE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katyra SB Katyra SB | Web | 17. července 2011 v 12:40 | Reagovat

hoci to video nejde ten popis bol skvelý takže som si to vedela predstaviť :D ďakujem :)

2 Slečna Haláková Ullielová (ADU) Slečna Haláková Ullielová (ADU) | Web | 18. července 2011 v 10:05 | Reagovat

ani mne to už nejde, ale ani som to veľmi nechcela vidieť, no chválim ťa za ten preklad... a ja si teda počkám na ten oficiálny teaser, lebo si ma už celkom navnadila

3 Romi Romi | Web | 19. července 2011 v 8:07 | Reagovat

Díky za překlad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama