Oficiální teaser trailer TDKR

18. července 2011 v 19:04 | Nine (DH)
Jak společnost Warner Bros. slíbila, tak i učinila. Dnes (18. července) vpustila teaser trailer i do internetového světa, nejen do kin před poslední díl Harryho Pottera. Vložila jej na oficiální facebookovské stránky filmu, odkud se dostal i na YouTube. Konečně si jej tedy vychutnejte v HD kvalitě, popis přesto ponechávám v celém článku :Nejprve jsou vidět loga společností Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures, obklopené modrými plameny. Následuje střih na bok budovy, po které se kamera vydá směrem nahoru. Na plátně se objeví titulek "KAŽDÝ HRDINA MÁ SVOU CESTU". A už je tu pohled na Bruce Waynea, jak leze po skále k úkrytu Ra's al Ghula z Batman začíná, provází jej hlas al Ghula: "Pokud ze sebe dokážeš udělat víc než jen muže,..."
Poté se objeví další titulek "KAŽDÝ HRDINA MÁ SVŮJ KONEC". Následuje pohled na Bruce v jeskyni, okolo něj samí netopýři - opět obrázek z Batman začíná. Hlas promlouvá dále: "... pokud se oddáš svým ideálům,..."
A šup sem s dalším titulkem "OD CHRISTOPHERA NOLANA", hlas neutichá: "... pak se staneš někým úplně jiným..." Obraz zčerná a al Ghul pokračuje: "Legendou, pane Wayne..."
Následně se nám dostane záběru ze závěru Temného rytíře, kde se Batman řítí na svém Batpodu. Hlas v pozadí zopakuje: "Legendou."
Další záběr je věnován komisaři Gordonovi, který leží na nemocničním lůžku a od tváře si drží kyslíkovou masku, aby mohl promluvit: "Byli jsme v tom společně." A záběr na Gordona, jak sekyrou rozbíjí světlo se znakem Batmana - opět návrat k Temnému rytíři. "A pak jsi zmizel," doříkává Gordon. Podle tónu hlasu se zdá, že Gordon trpí těžkými bolestmi. Kamera se následně vrací k mrakodrapům a míří vzhůru k bílé obloze. A pak zas zpět ke Gordonovi, který říká: "Teď to zlo -" - záběr na někoho lezoucího vzhůru jakýmsi tunelem - "povstává."
Opět plný záběr na Gordona: "Batman se musí vrátit." Prostřih na neznámou temnou osobu dělající kliky, když se konečně ozve Bruceův hlas: "Co když už neexistuje?"
Vracíme se zpět ke Gordonovi, který v bolestech pronáší: "Musí... Musí..."
A konečně se nám dostane i záběru na Baneovu tvář. Jen kratičce, protože poté se trailer vrací k záběru na mrakodrapy a šplhá vzhůru k obloze, která má nyní tvar jak Batmanovo znamení; budovy se hroutí. Na bílém plátně se objeví nápis "THE DARK KNIGHT RISES", v pozadí typická hudba doprovázející všechny díly Batmana.
Náhle je prostřih na Batmana, který ustupuje Baneovi, jež se objevil v levé části obrazu. Hudba dál duní a objeví se nápis "EPICKÝ ZÁVĚR LEGENDY O TEMNÉM RYTÍŘI" a poté "V LÉTĚ 2012".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mima Mima | Web | 18. července 2011 v 22:49 | Reagovat

Oh. My. Rowling.

2 Romi Romi | Web | 19. července 2011 v 8:09 | Reagovat

Doufám, že to jednou uvidím.

3 simca03 simca03 | Web | 4. srpna 2011 v 9:18 | Reagovat

nádherný trailer. Líbí se mi hlavně ten záběr, jak kamera stoupá vzhůru a z okolních budov prosvítá nebe ve tvaru netopýra...to je dobře vymyšlený :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama