Červen 2011

HeLe?! Ona má Heatha!

17. června 2011 v 8:49 | Nine (DH) |  Ostatní
No jo, takhle by si na vás mohli brzo ukazovat na ulici...
Pokud si totiž u Sussanah objednáte originální naušnice či přívěsky právě s Heathem Ledgerem...

Více zde: HeLe kolekce


Naušnice jsou voděodolné, antialergické. Jedná se o fotky zatavené v laminovačce a nad svíčkou, plánem ale je zatavovat fotky do pryskyřice. Kdo si počká, ten se dočká .

A POZOR!!! Každý, kdo do poznámky k případné objednávce napíše, že přišel z tohoto blogu (např. uvede "od Nine"), dostane 10% slevu!!!

Objednání je možné i bez nutnosti registrace na Fleru .

Neděle s Heathem

11. června 2011 v 14:44 | Nine (DH) |  TV a jiná vystoupení
Pokud na zítřek (12. 6.) nemáte žádné plány, přináším vám dva tipy, jak si neděli zpříjemnit - s Heathem Ledgerem.

V 11:15 na ČT2 poběží dokument Svět umění: Heath Ledger.

Dokument USA. Portrét charismatického mladého herce, jehož slibnou kariéru ukončila tragická smrt

Už jeho křestní jméno jakoby předurčovalo jeho tragicko-romantický život. Heatcliff je totiž hlavní mužskou postavou románu Emily Bronteové Na větrné hůrce. Heath Ledger se narodil 4. dubna 1979 v australském Perthu. Byl zdatným surfařem a už od raného mládí talentovaným hercem. Začínal v televizi. Ve filmu debutoval v roce 1997 snímkem Deset důvodů, proč tě nenávidím. Na přelomu tisíciletí začal pracovat i v Americe. Nebral každou roli, dokázal čekat na příležitost, pečlivě zvažoval pro a proti a hlavně - do svého výkonu dal vždycky všechno. Vyčerpanost spolu s pronásledováním neodbytnými bulvárními reportéry mu způsobily chronickou nespavost. Hvězda filmů Zkrocená hora, Temný rytíř, Kletba bratří Grimmů a mnoha dalších filmů byla 22. ledna 2008 nalezena mrtvá v bytě na Manhattanu. Kromě filmů po Heathovi zůstala dcerka Matilda, kterou měl se svou hereckou partnerkou ze Zkrocené hory Michelle Williamsovou.

Dokument jsem před časem viděla, tehdy jsem na něj musela čekat do pozdě v noci, ale byl moc pěkný a určitě vám jej doporučuji! Za tip děkuji Anně do komentářů!!!


A ve 23:45 na slovenské JOJce poběží Ned Kelly, kde si po Heathově boku zahrál mj. další hollywoodský krasavec - Orlando Bloom.


Trička s Jokerem v ČR

5. června 2011 v 18:44 | Nine (DH) |  Ostatní
Po delší době mi na FB zas vyskočila reklama, která mě zaujala...

E-shop "Geekshirts.cz" do své nabídky triček s potisky nově zařadil i Jokera s jeho nesmrtelnou otázkou: Why so serious?Více ZDE...

Wes Bentley si prošel peklem...

3. června 2011 v 9:23 | Nine (DH)
..., byl připraven zemřít.

Možná si říkáte, jak to souvisí s Heathem, ústřední osobností tohoto blogu. Tak mimo jiné spolu hráli ve filmu Čtyři pírka: Zkouška cti, ale tady ta souvislost zas tolik není.

Wes Bentley svou hvězdnou kariéru započal oscarovým filmem Americká krása z roku 1999. Tehdy mu bylo 20 let. S tím, co následovalo - slávou, se však nedokázal vyrovnat a spadl do kolotoče drog a alkoholu. Stal se závislým na extázi, heroinu a kokainu. Jeho závislost se zhoršovala a ke dnu pomalu klesala i jeho herecká kariéra. Wes se natolik topil v depresích, že byl připraven se i vzdát života.
"Nastal okamžik, kdy jsem s přežitím vůbec nepočítal. Byl jsem tak otupělý, že jsem s tím byl smířený. Myslel jsem si, 'Takhle to se mnou bude - budu mrtvý.'"
"Nebyl jsem schopen tu slávu ustát. Bral jsem ji za něco většího, než skutečně byla, až jsem z ní dostal strach. A ten strach mě ovládl... Jak jsem se choval, to jsem nebyl já. Moje morálka se změnila. Cítil jsem, jak mě tohle společenské monstrum dusí."

Bentleyho problémy vyvrcholily v roce 2008, kdy na předávkování léky zemřel jeho velice dobrý kamarád - právě Heath Ledger. "To, že zemřel a zanechal tu po sobě dceru Matildu, na mě mělo obrovský dopad. Probralo mě to."

Herec se pak obrátil na odborníky, kteří mu pomohli se očistit. Wes Bentley se oženil s producentkou Jacqui a mají spolu syna Charlese. Za druhou šanci, kterou dostal, je nesmírně vděčný.
"Vím, co drogová závislost dokáže a nechci si to prožít znovu. Chlápek, co je oddaný střízlivosti, má rodinu a tenhle život - to je víc než já jako alkoholik a závislák."

I jeho kariéra se poté opět více rozjela, třeba nedávno se dnes 32letý herec připojil ke štábu filmu The Hunger Games.