Květen 2011

TDKR: Chystané natáčení v záp. Londýně

30. května 2011 v 8:08 | Nine (DH) |  Batman 3
TDKR - The Dark Knight Rises. Tak budu asi uvozovat všechny novinky, které přispěchají z natáčení.
Dnes tu mám dvě fotky pocházející z Osterley Park v záp. Londýně:

A nyní překlad od blogera, který fotky přinesl a popsal je. Abyste byli v obraze, oč se vůbec jedná :

"Osterley Park je uvnitř sídla Waybe. Jedná se o 3 uzavřené místrnosti - jídelnu, studovnu, na tu třetí jsme se zapomněli zeptat. Bylo zmíněno, že ve studovně je tajný východ, který povede do netopýří jeskyně. Takže technicky vzato bychom zde měli vidět Alfreda, Bruce Waynea a možná i Anne Hathaway, která pravděpodobně přijde k Bruceovi na večeři. Ve studovně jsou skryté dveře, kterými Bruce uteče."

Funny Bubble 6

29. května 2011 v 23:49 | Nine (DH) |  Hrajeme si s Heathem
Dlouho to tu nebylo, co? Vtipné bubliny... Musíme to tedy rychle napravit.

Zadání je zde:A v pokračování najdete kandidáty na nejlepší vtipnou bublinu č. 5...

A Night Under the Stars - video

29. května 2011 v 23:00 | Nine (DH) |  Řekli o něm
Možná si ještě vzpomínáte, jak jsem vás tu upozorňovala na jistou akci, která měla uctít Heathovu památku - A Night Under the Stars. Objevilo se z ní následující video:


Jestli se vám to nepozdává, nejste sami. Možná je to jen tou reportáží, ale myslím, že k uctění památky to má setsakramentsky daleko!
Jen doplním, že Home & Away je seriál, ve kterém Heath začínal svou hereckou kariéru...

Na zlepšení nálady

29. května 2011 v 20:26 | Nine (DH) |  Heath - fotky
Napřed jsem vám sem chtěla přidat jen jednu fotku, u které jsem vyprskla smíchy, ale nakonec se jich nasbíralo více... Takže se kochejte a vzpomínejte, objevujte nové obrázky a mějte tak lepší den, pokud to jde .

To je ona :


Fan-made teaser trailer k třetímu Batmanovi

24. května 2011 v 7:54 | Nine (DH) |  Batman 3
Do třetice všeho nejlepšího - další zprávička ze světa třetího Batmana (nezapomeňte si přečíst Další herci posílí ansámbl Batmana 3 a První oficiální foto z "The Dark Knight Rises"!).

Zde vám předkládám jednu parádní prácičku - fanouškem vytvořený teaser trailer právě k The Dark Knight Rises.Poznáte, z jakých filmů bylo čerpáno?
Pokud ne, označením myší oblasti mezi <<>> se to dozvíte :
<< Batman začíná, Batman Legends, Bronson, Catwoman, Equilibrium, Počátek, Iron Man 2, Halloween, Harry Brown, Cestující, Veřejní nepřátelé, Sedm, Terminator Salvation a Strážci - Watchmen >>

A jako bonus pro vás mám v pokračování ještě několik, stejně povedených, fan-made plakátů...


Další herci posílí ansámbl Batmana 3

24. května 2011 v 7:31 | Nine (DH) |  Batman 3
Celkem pět herců bylo dále obsazeno do třetího a zároveň posledního pokračování Nolanova Batmana.
Jde o Matthewa Modineho, Joey King, Toma Contiho, Chrise Ellise a Bretta Cullena.

Zajímavostí je, že Matthew Mondine v roce 1987 hrál Jokera (resp. vojína Jokera) a to ve filmu Olověná vesta, válečném filmu Stanleyho Kubricka (btw. doporučuji tento film, ač si na Jokera nevzpomínám).
Matthew Mondine bude hrát postavu Nixona.


Tom Conti zas v roce 1983 získal oscarovou nominaci za film Reuben, Reuben. V The Dark Knight Rises role neznáma.


Joey King je mladičká herečka - je jí teprve 11 let. Větší roli si střihla např. ve filmu Ramona. Zatím není jasné, jakou roli dostala v třetím Batmanovi.


Chrise Ellise je spíše známý díky seriálům jako například Odložené případy, Zákon a pořádek nebo Mentalista. V Batmanovi by měl hrát postavu kněze.

Brett Cullen se také proslavil především díky seriálům - zejména veleúspěšnými Ztraceni. V Batmanovi by se měl ujmout role soudce...


První oficiální foto z "The Dark Knight Rises"!

24. května 2011 v 7:05 | Nine (DH) |  Batman 3
Není potřeba komentáře. Snad jen, že se jedná o Toma Hardyho coby Banea...Už to vypuklo!

19. května 2011 v 21:37 | Nine (DH) |  Batman 3
"A co?" ptáte se?
Odpověď tedy zní: natáčení třetího a posledního Batmana. Se mi líbí titulek

"The Dark Knight Rises" is finally rising

Narozdíl od předchozích dílů se natáčet bude hned na třech kontinentech - v Americe (Pittsburgh, New York, Los Angeles), Evropě (Anglie, Skotsko) a Asii (Indie). Temný rytíř byl natáčen převážně v Chicagu, Batman začíná v Londýně.
Důvod pro tolik lokací je zřejmý - Gotham City se tak nebude tolik podobat některému ze skutečných měst.

Režisér Christopher Nolan chce taky film obohatit o více záběrů speciálními IMAX kamerami, než tomu bylo u Temného rytíře.

Čtyři pírka - zkouška cti na Primě

14. května 2011 v 9:00 | Nine (DH) |  TV a jiná vystoupení
To mi řekněte teda, proč jsem si složitě nastavovala na FDb.cz špiony na Heathovy filmy, když mám vás... Navíc mě informujete mnohem dříve než oni .

V neděli 15. 5. stanice Prima vysílá od 22:10 Heathův film z roku 2002 Čtyři pírka - Zkouška cti.

Svoboda. Vlast. Čest. Vášeň. Aby zachránil svého nejlepšího přítele, musí riskovat vše, na čem mu záleží.
Rok 1884. Harry Feversham má před sebou skvělou budoucnost - patří k nejlepším ve svém pluku a má těsně před zásnubami s dívkou, kterou nade vše miluje. Povstání proti britské koloniální nadvládě, které vypukne v Súdánu, ovšem změní jeho život od základů. Harryho pluk má být totiž vyslán proti rebelům, ovšem on sám je při představě nadcházejících bojů zcela ochromen nejistotou a pochybnostmi o sobě samém a krátce před odjezdem svého regimentu do války rezignuje a odchází z armády.
Tento čin má ale dalekosáhlé důsledky - Harryho otec, sám voják, se svého syna zřekne, jeho nejbližší přátelé, považující jeho čin za projev strachu, mu pošlou tři bílá pírka, symbolizující zbabělost, a čtvrté přidá jeho snoubenka, vlastenecká Ethne.
Harry zůstává v Londýně sám, opuštěný, izolovaný a trpící obecným pohrdáním - až nakonec najde řešení. Navzdory svým pochybám o smyslu této války se vydává do Afriky, aby byl nablízku svým přátelům a podle možnosti jim pomohl. Na své trudné cestě pouští bezmála přijde o život a přežije jen díky pomoci a později přátelství tajemného místního bojovníka Abou Fatma, který se rozhodne bláznivého Angličana chránit. Dvojice přátel tak sleduje britské tažení i boje, v nichž může Harry konečně dosvědčit svou loajalitu k přátelům, odvahu i schopnost sebeobětování.Věděli jste, že...

8. května 2011 v 23:59 | Nine (DH)
Asi takhle... Doufám, že nevěděli .

Totiž - věděli jste, že Heath Ledger mohl hrát místo Ewana McGregora v muzikálu Moulin Rouge?! Ano, v tom muzikálu, který letos slaví 10leté výročí od svého vzniku a ve kterém už si snad ani nedovedeme představit jinou dvojici než právě Ewana a Nicole Kidman.

Předtím, než ale režisér Baz Luhrman obsadil konečné herce, pozval si na zkoušky několik jiných hollywoodských es, mezi nimiž právě nechyběl ani Heath. A co o Heathově zpěvu řekl?

"Drahý Heath Ledger - neuvěřitelné."

A určitě potěším i fanynky Heathova hereckého kolegy a kamaráda Jakea Gyllenhaala. I ten totiž na konkurz přišel a na Baze udělal dojem:
"Jake by měl zkusit muzikál. Je to báječný herec s velkým hlasem, ohromujícím hlasem."

Škoda jen, že se nahrávky ze zkoušek nedostaly ven . Takže následuje video se zpívajícím Heathem z filmu filmu 10 důvodů, proč tě nenávidím:Ned Kelly zítra na Prima COOL

7. května 2011 v 7:08 | Nine (DH) |  TV a jiná vystoupení
Zítra si Heatha můžete připomenout v dobrodružném a životopisném filmu Ned Kelly o legendárním australském muži mimo zákon (Heath Ledger). Pokud by vám Heath nestačil, dále zde účinkují Orlando Bloom, Geoffrey Rush nebo Naomi Watts.

Prima COOL 20:00 (neděle 8. 5. 2011)


Joker v SuperStar

2. května 2011 v 19:47 | Nine (DH) |  Ostatní
Kdo se dívá na Česko Slovenskou SuperStar, možná tam Jokera zaregistroval. Kdo nedívá, může to napravit ve videu níže...


Tak co, vidíte ho tam?