Duben 2011

Kletba bratří Grimmů na Markíze!

22. dubna 2011 v 19:38 | Nine (DH) |  TV a jiná vystoupení
Mno, jak si sami o pár řádků níže přečtete, jedná se o tip pro velká ranní ptáčata...

Slovenská televizní stanice Markíza se sice rozhodla zařadit do svého vysílacího času film s Heathem Ledgerem a Mattem Damonem v hlavních rolích - Kletba bratří Grimmů - jenže od 3:20, v sobotu 23. dubna 2011.


Film je z Heathova velmi produktivního, možná až zlomového roku 2005. Tehdy natočil ještě filmy Casanova, Legendy z Dogtownu a rozruch probudící Zkrocenou horu.
Zajímavostí také je, že se film částečně natáčel v Praze a roli si zde střihli i někteří čeští herci (např. Miroslav Táborský nebo Tomáš Hanák).
Režisérem filmu je Terry Gilliam, se kterým si Heath velice padnul a o 4 roky měl T. Gilliam bohužel tu čest natočit Heathův poslední film Imaginárium dr. Parnasse.

Je to oficiální!

19. dubna 2011 v 21:48 | Nine (DH) |  Batman 3
Stav mé nepřítomnosti trvá, ale aspoň kratičká zprávička ze světa třetího a posledního Batmana Christophera Balea...

Marion Cotillard i Joseph-Gordon Levitt ve snímku skutečně budou hrát, jak jsem tu dosud psala jen nepotvrzené informace.

Oscarová herečka Cotillard ztvární Mirandu Tate. Členku představenstva Wayne Enterprises, která touží pomoct stále truchlícímu Bruci Wayneovi naplnit filantropickou snahu jeho otce ohledně Gothamu.

Gordon-Levitt pak bude hrát policistu Johna Blakea, kterému speciální úkoly bude zadávat komisař Gordon (Gary Oldman).

Už vám je také známo, že Christopher Nolan se pro The Dark Knight Rises obklopuje herci, se kterými spolupracoval na oscarovém snímku Inception (Počátek). Kromě Cotillard a Levitta zde bude hrát i Tom Hardy nebo ke své roli věrného sluhy se vrátí Sir Michael Caine. A jak režisér komentoval konkrétně obsazení Marion a Josepha?

"Když spolupracujete s tak talentovanými lidmi jako jsou Marion a Joe, není překvapivé, že si ten zážitek chcete zopakovat. O jejich obsazení do rolí Tate a Blakea jsem uvažoval hned a moc se těším na naši opětovnou spolupráci."

Omluva

18. dubna 2011 v 20:54 | Nine (DH) |  Ostatní
Moji milí čtenáři, přátelé...

Asi jste si všimli, že poslední dobou tu na blogu nic nepřibývá a ani moc nechodím na vaše blogy. Opravdu teď nezvládám a blog je aktivita, kterou holt musím oželet. Takže se mnou mějte trpělivost a omluvte, prosím, moji nepřítomnost .

Děkujiiiii!!!4. 4. 1979

4. dubna 2011 v 0:41 | Nine (DH) |  Ostatní
4. dubna roku 1979 byl v Pakistanu oběšen bývalý předseda vlády Zulfikar Ali Bhutto - měl se dopustit vraždy svého politického soupeře.
Dobře, tohle vás asi nezajímá. Určitě ale tušíte, proč zmiňuji datum 4. 4. 1979. Ano, v ten den se narodil Heath Ledger. Pokud by tragická kombinace léků na předpis neukončila jeho život předčasně, slavil by dnes 32. narozeniny. Bohužel nás ale z kraje roku 2008 opustil. Resp. fyzicky, v našich srdíčkách je pořád, nemluvě o filmech, ve kterých stihl zazářit . Takže:
Všechno nejlepší, Heathe!