Březen 2011

Luke Ledger pokračuje v kariéře

29. března 2011 v 23:47 | Nine (DH)
Pamatujete ještě na články o Heathově bratranci Luku Ledgerovi? O jeho roli v seriálu Neigbours a nezávislém filmu Redback?
Nyní můžeme připsat další roli. Tentokráte v 13dílném sitcomu Mal.com televizní stanice ABC určenému pro děti. Natáčení vypuklo včera v Perthu.
Luke Ledger zde bude hrát postavu Jakea, jednoho z kluků, kteří odhalí jedno z největších televizních tajemství - populární moderátor Malcom Mann je robot!

Luke se pak ještě vyjádřil k tradiční otázce, jestli necítí nějaký tlak, když je také nositelem příjmení Ledger:
"Lidé dříve nebo později zjistí, že nejsem ten vysoký a pohledný kluk s blond vlasy, jako býval on."
Reboot Batmana

29. března 2011 v 23:32 | Nine (DH) |  Ostatní
Jestli vám připadalo obnovení filmů o Spider-Manovi velmi krátce po skončení trilogie s Tobey Maguirem, nevím, jak pak označit toto... Společnost Warner Bros. totiž už teď oznámila, že:

"Nyní máme třetího Batmana, ale pak budeme muset Batmana znovu restartovat. Produkovat jej budou Chris Nolan a jeho žena Emma Thomas, takže s nimi ještě další fáze probereme," řekl prezident WB Jeff Robinov.

Takže poslední film trilogie se ještě ani nedostal na plátna a už je na jednání reboot...
Obsazení hlavních rolí by možná mohlo být podobné jako ve filmu Justice League, který WB plánuje na rok 2013. To ovšem ještě zveřejněno není.


Legendy z Dogtownu na Nova Cinema!

21. března 2011 v 19:00 | Nine (DH) |  TV a jiná vystoupení
Díky Justince za tuto informaci!
Ve čtvrtek 24. března bude totiž Nova Cinema od 22:15 vysílat film Legendy z Dogtownu, kde jednu z hlavních rolí hraje náš Heath Ledger.

V 70. letech přivedla skupina mladých surfařů z nehostinné čtvrti Dogtown v kalifornském Venice k životu nový, revoluční styl skateboardingu. Zakladatelé týmu Z-Boys, který se proslavil svým agresivním stylem, zkombinovali dechberoucí surfařské kousky se skateboardingem a stali se doslova přes noc obrovskou senzací a místními legendami. Uvnitř prázdných bazénů, které se proměnily v dějiště strhujících kaskadérských kousků, položili základy dnešních extrémních sportů a vytvořili nový životní styl, jenž se postupem času stal celosvětovým antikulturním fenoménem. Když se však obyčejná odpolední zábava proměnila ve velký byznys, začala si sláva vybírat svou daň v podobě rozpadajících se přátelství, o nichž se všichni domnívali, že budou trvat navěky.
Inspirováno skutečnými životy.

Hrají: Emile Hirsch (Jay), Victor Rasuk (Tony Alva), Rebecca De Mornay (Philaine), John Robinson (Stacy), Michael Angarano (Sid), Heath Ledger (Skip), Vincent Laresca (Chino) a další...
Režie: Catherine Hardwicke


Heath Ledger, kterého si do role vybral sám Skip Engblom, kvůli natáčení tohoto filmu odmítl spoustu lukrativních nabídek, včetně hlavní role ve velkofilmu Alexander Veliký (nahradil jej Colin Farrell).

Jako vejce vejci...

20. března 2011 v 19:44 | Nine (DH) |  Ostatní
Neskutečná podoba. Shodují se na tom ve světě, shodujeme se tu na tom i zde na blogu. Joseph Gordon-Levitt je opravdu Heathovi vzhledově strašně podobný. Dnes vám tu přináším několik dvojic fotografií, nad kterými, myslím, budete souhlasně přikyvovat hlavou a zároveň jí nevěřícně kroutit (takže bacha na uzly na krku ):


Role Gordona-Levitta známa!

20. března 2011 v 19:10 | Nine (DH) |  Batman 3
Ještě včera jsem na imdb.com četla, že postava, kterou v posledním díle Nolanovy trilogie o Batmanovi ztvární Joseph Gordon-Levitt, zůstává skryta. No, neuplynulo ani 24 hodin a jeho role je odtajněna.
Nolan mu měl svěřit postavu Alberta Falconeho, syna mafiánského bose, kterého v Batman začíná hrál Tom Wilkinson. Gary Oldman v jednom z rozhovorů řekl, že by se příběh měl vrátit k ději z Batman začíná, takže je tato informace dost pravděpodobně správná (ano, studia ji stále nepotvrdila...).
Stejnou postavu by si rádi do svého komiksu The Long Halloween propůjčili Tim Sale a Jeph Loeb. Zde by Alberto měl být sériový vrah, vraždící své oběti o nějakém svátku, čímž si získal přezdívku Sváteční vrah. Samozřejmě není jasné, zda se stejným směrem bude ubírat i Chris Nolan, protože ten jako obvykle drží všechny informace pevně pod pokličkou. Je ale pravděpodobné, že Nolan pojme Alberta spíše jako pomstychtivého syna, když povážíme, jak jeho otec Carmine Falcone skončil v Batman začíná...

A prý se kolem třetího Batmana The Dark Knight Rises točí i britská herečka Juno Temple...

Porvaly se kvůli Heathovi...

16. března 2011 v 9:48 | Nine (DH) |  Ostatní
Tak se přiznejte - kdo včera koukal na Candy? (Já ne... )
Ale zpět k tématu článku...

Policie v neděli ve Stratfordu zadržela ženu, která na narozeninové oslavě dusila svou kamarádku. Nepohodly se totiž ohledně Heathovy smrti...
Policie uvedla, že Amy Galaz (32) na sobotní večer k sobě pozvala čtyři kamarádky, aby společně oslavily její narozeniny. Galaz se ale v průběhu oslavy začla hádat se svou mladší kamarádkou (23) o tom, jak Heath Ledger zemřel. Hádka nakonec skončila fyzickým násilím, což odstartovalo, když Galaz máchla po oběti a rozbila jí v ruce skleničku, jejíž střepy oběť pořezaly na dvou prstech. Galaz to nestačilo a vrhla se na svou kamarádku a nohy ji omotala kolem krku, čímž ji začla dusit. A ještě neskončila. Oběť poté přirazila na dveřní rám, což její kamarádka neustála a spadla.
Je zřejmé, že na vině je alkohol. Útočnice i oběť popíjely víno... Nicméně Amy Galaz byla obviněna ze škrcení druhého stupně, z napadení třetího stupně a z výtržnictví.

Tak ženy, aby bylo jasno: Heath Ledger zemřel v roce 2008 ve věku 28 let na otravu prášky, které nešťastně smíchal dohromady...

Candy na ČT1

10. března 2011 v 10:42 | Nine (DH) |  TV a jiná vystoupení
Televizní stanice film Candy s Abbie Cornish a Heathem Ledgerem v hlavních rolích do svého programu moc často nezařazují. V České republice ji vlastně pokaždé vysílala jen Česká televize...
Takže si nenechte ujít příležitost tento film vidět. Upoutávka v pokračování.

ČT1 film Candy uvede v úterý 15. března od 22:45!Heath se svou rodinou

9. března 2011 v 19:22 | Nine (DH) |  Heathova rodina
Tak od vás dorazily první fotky Heatha s jeho rodinou - moc děkuji!!! A plus jsem obdržela od mat.ildy a Anny spoustu dalších Heathových fotek, ale ty přidám později . Teď v hlavní roli Heath, jeho táta Kim, máma Sally a sestra Kate (některé fotky už jste tu vidět mohli).
Jestli objevíte další, posílejte, budu moc ráda .


Najdi fotku...

8. března 2011 v 0:39 | Nine (DH) |  Ostatní
Mé pátrání zatím, až na dvě výjimky (tady a tady), vychází vniveč.
Ráda bych našla nějaké fotky Heatha se svou rodinou - matkou Sally Bell, otcem Kimem nebo sestrou Kate Ledger. Obracím se tedy o pomoc i na vás.
Pokud nějakou fotku najdete, buď, prosím, uveďte odkaz v komentáři, nebo mi můžete poslat e-mail na 9nine9@seznam.cz.
Děkujiiii!

Ve stopách Heatha...

8. března 2011 v 0:13 | Nine (DH) |  Novinky
Jeho idolem je Heath Ledger. I on pochází z Austrálie. I on svou filmovou kariéru začíná jako vrah. A co víc, je mu dost podobný. Lucas Pittaway:

Předtím si vydělával občasným roznášením novin, pak ale získal hlavní roli v novém australském filmu Snowtown. Postavu, kterou ztvární, je sériový vrah Jamie Vlassakis. Jedná se o film podle skutečnosti, která se v jižní Austrálii odehrála v polovině 90. let. Tehdy bylo zabito 12 lidí a 8 z nich bylo vtěsnáno do barelů a uloženo v nepoužívaném bankovním sejfu v městě Snowtown.
A co se týče podoby Lucase s Heathem, sám 18letý herecký nováček o ní říká: "Podobu vidím hlavně v dolní polovině obličeje. Nejvíc asi v mém úsměvu. Ale je opravdu milé, když mě s ním srovnávají."

Oscarový Batman

3. března 2011 v 23:19 | Nine (DH) |  Batman 3
Od neděle nastává jedna taková významná změna... V souvislosti s třetím Batmanem: The Dark Knight Rises už nebudu psát jen o Christianu Baleovi, ale o oscarovém herci Christianu Baleovi!
Ano, představitel filmového netopýřího muže si v sobotu z předávání prestižních Oscarů odnesl jednoho domů - za vedlejší roli ve snímku Fighter. Nominován byl i režisér Batmana, Christopher Nolan, za velkofilm Počátek, nicméně on sám bohužel neuspěl. Ale film jako takový si odnesl celkem 4 (!) sošky.

V pokračování taková menší zajímavost...


Heath Ledger Theatre - podrobněji

2. března 2011 v 10:48 | Nine (DH) |  Novinky
Krátký článek tu již byl, nicméně od mat.ildy jsem dostala mail s podrobnějšími informacemi, a tak vám jej tu pře(d)kládám :

Zesnulý herec Heath Ledger by se dmul pýchou nad architekturou nového státního divadla v Perthu, jak řekl jeho otec Kim, když se zvedala opona u stavby za 100 mil. dolarů.
Heath Ledger Theatre, které nabízí 575 míst k sezení, oficiálně otevřel západoaustralský guvernér Dr. Ken Michael a premiér Colin Barnett.
"Je to úžasný odkaz Matildě a naší rodině," řekla o stavbě Heathova sestra Kate. Michelle Williams, která je Matildinou matkou, se slavnostního otevření nezúčastnila.

Více v pokračování...

Smrtonosné prokletí filmových Oscarů

1. března 2011 v 14:27 | Nine (DH) |  Ostatní
Následující článek vyšel v březnovém čísle časopisu Enigma a přečtete si jej na stránce 28 (jak příznačné... - Heath zemřel ve věku 28 let). Autorem je Zdeněk Pospíšil.
Natrefila jsem na něj úplnou náhodou, neboť do trafiky jsem se vydala pro zcela jiné tiskoviny - měsíčník Cinema (ještě nevyšla ) a pro noviny, abych si přečetla a schovala výstřižek článku z letošního předávání Oscarů. Záznam je ke stažení ZDE, seznam vítězů najdete např. na mém druhém blogu (reklama musí bejt ).
Ale zpět k článku. Připravte se, že magazín se zabývá záhadnými událostmi, tajnými společenstvími, nevysvětlitelnými úkazy, paranormálními jevy či konspiračními teoriemi. A tento článek byl označen za Záhadu měsíce!
Malý pozlacený rytíř fascinuje davy herců i jejich fanoušků. Mnozí by pro tuto sošku byli snad schopni i zabít! Její lesk a sláva hýří nesmrtelností. Držitelé Oscara jsou vnímáni jako celebrity mezi celebritami. Kdo se nesmazatelně zapíše mezi filmovou smetánku, má zdánlivě vyhráno. Proč zdánlivě? Protože kultovní cena možná dokáže zabíjet! Skutečně může Oscar za tragické osudy umělců s ním spjatých?