Listopad 2010

Oživlé-knihy.cz

30. listopadu 2010 v 19:53 | Nine (DH)
Ještě jednu prosbičku, kromě hlasů, na Vás mám . Někteří už jste to mohli zaregistrovat na druhém blogu, nicméně:

Ve škole máme projekt, v rámci něhož máme vytvořit fungující e-shop. Zvu Vás tedy na Oživlé-knihy.cz a prosím Vás, abyste mi sem do komentářů napsali, co se Vám tam líbí, nelíbí, jak funguje, nefunguje apod. Hlavně nám taky zvýšíte návštěvnost a my aspoň budeme mít v závěrečné zprávě co analyzovat . Můžete si případně zkusit i něco objednat (pozor - fungujeme jen na území ČR), ale bude to po Vás vyžadovat samozřejmě adresu apod. Ovšem kdo říká, že musí být reálná - vždyť ani my reálně nic neprodáváme . Spíš to bude třeba takové orientační, o jaké zboží je největší zájem. A když jsme u toho, vím, že tam moc velký výběr nemáme (a spoustu toho máme v záloze), ale můžete se zde v komentářích třeba i vyjádřit, co byste tam uvítali za komplety .

Oživlé-knihy.cz

SONC - 4. kolo

29. listopadu 2010 v 9:01 | Nine (DH)
Velké plány jsem měla na víkend - krom věcí do školy jsem chtěla konečně na blog přidat něco pořádného o Heathovi. Jenže místo toho jsem opět ulehla marod a nezmohla se na nic. Dnes už mi je relativně dobře, ale než se začnu věnovat blogu, musím dohnat resty do školy.
Takže vás opět jen poprosím o hlas pro Heatha už ve 4. kole SONC, kam jste ho svými hlasy dosud dostali a za co vám moc děkuji .

Hlasovat můžete ZDE!

SONC - Heath Ledger
Děkuji!

SONC - 3. kolo

22. listopadu 2010 v 10:21 | Nine (DH)
Plánuji, že sem brzy přidám další obsahy Heathových filmů, ale teď Vás ještě žádám znovu pro něj o hlasy. Hlasovat můžete ZDE, děkuji .

SONC - Heath Ledger

SONC Heath Ledger - 2. kolo

15. listopadu 2010 v 16:30 | Nine (DH)
Svými hlasy jste Heathovi a mně pomohli se dostat do 2. kola, tak Vás prosím o další hlasy .

Hlasovat můžete ZDE.

SONC - Heath Ledger
Děkuji .

Knightley, Weisz, Hathaway, Watts, Portman nebo Lively?

13. listopadu 2010 v 10:20 | Nine (DH) |  Batman 3
Před několika dny jsem tu zveřejnila článek Ženy v Batmanovi. Psala jsem, že by si v závěrečném pokračování o netopýřím muži mohly zahrát herečky Charlize Theron, Vera Farmiga nebo Kacie Thomas.

Tak teď jsou na scéně další ženy, které si Chris Nolan pozval na casting.
Keira Knightley, Rachel Weisz, Anne Hathaway, Naomi Watts, Natalie Portman a Blake Lively.
Režisér by chtěl mezi ně rozdělit dvě role - zápornou a kladnou (novou milenku Bruce Waynea). Samozřejmě více podrobností se nedočkáme, vždyť dosud ani nevíme, zda a jakou roli záporáka to Tom Hardy přijal... Nebo co tedy bylo pravdy na obsazení Charlize Theron, Very Farmiga a Kacie Thomas...
Knightley, Weisz, Hathaway, Watts, Portman, Lively - která z nich bude v "The Dark Knight Rises"?

Heath coby Casanova

10. listopadu 2010 v 13:01 | Nine (DH) |  TV a jiná vystoupení
Mezi psaním seminárky jsem si udělala čas, kdy jsme s mámou hrály Kris Kros. Nechaly jsme puštěnou TV a najednou -

SOBOTA 13. 11. 2010 na Primě - CASANOVA!

"Benátky, 18. století. On byl legendárním dobrodruhem, jehož milostné úspěchy se staly inspirací pro tucty dalších generací svůdců. Ona byla nejnadanější spisovatelkou své doby, která čekala na vzácného muže s opravdovým pochopením pro věrnost a vášeň. Když Giacomo Casanova (Heath Ledger) poznal Francescu Bruni (Sienna Miller), našel svůj ideální milostný protějšek a podlehl jediné ženě, která kdy odolala jeho šarmu a odmítla jeho milostné nabídky. Aby získal její srdce, musel se pokusit dokázat, že je mužem hodným jejích milostných ideálů."

V hlavní roli tedy Heath Ledger, který ve stejném roce (2005) natočil ještě filmy Zkrocená hora, Legendy z Dogtownu a Kletba bratří Grimmů.
Casanova


HLASUJTE PRO HEATHA ZDE!

Ženy v Batmanovi

3. listopadu 2010 v 8:05 | Nine (DH) |  Batman 3
Na scéně se vynořila další nepotvrzená zpráva, a to, že v Nolanově The Dark Knight Rises by se na scéně měly objevit hned tři ženy. Jednu z nich by měla hrát oscarová Charlize Theron. Prý by měla dostat roli detektivky Sarah Essen.
Charlize Theron jako Sarah Essen?
Tahle postava má milostné pletky s komisařem Gordonem (v roli se vrátí Gary Oldman), ale jelikož ten je ženatý a nakonec z románků čouhá víc problémů než čehokoli jiného, vztah ukončí a Sarah se z Gothamu odstěhuje do New York City. Podle předlohových komiksů se Sarah vdá za policistu, který ale zemře při zátahu na dealery. Vrací se zpět do Gothamu a ke Gordonovi, který už je delší dobu rozvedený. Gordon ji nakonec při boji s elektrizujícími padouchy požádá o ruku.
Jak jde čas dál, komisař Gordon je ze svého místa vyhozen a místo něj je dosazena právě Sarah Essen. I nadále pokračuje ve spolupráci s Batmanem a Robinem, ale nedělá to ráda, proto je šťastná, když tyto povinnosti může předat zpět Gordonovi. Sarah je pak nabídnuto, aby dělala jakousi spojku mezi policejní stanicí Gotham City a úřadem starosty.
Nakonec Sarah zabije Joker. Unesl tucty batolat a drží je jako rukojmí ve sklepě policejní stanice. Jako první se k nim dostane právě Sarah. Joker hodí jedním z mimin, ale naštěstí jej Sarah chytí a zabrání tak nějakému zranění. Joker pak střelí Sarah do hlavy. Ironií je, že v její smrti nenašel žádný svůj zvrhlý sadistický humor - odchází zamračený pryč.


Jelikož je jisté, že Joker, kterého skvěle zahrál zesnulý Heath Ledger, se nevrátí, bude případně s postavou Sarah Essen asi naloženo jinak...

A teď k dalším herečkám, které by se prý mohly ve třetím Batmanovi objevit:

Funny Bubble 3

2. listopadu 2010 v 21:20 | Nine (DH) |  Hrajeme si s Heathem
Takže, hezky popořadě:

1) Jako vítěznou bublinu č. 1 jste zvolili v anketě tuto:
Funny Bubble 1 - anketa
Více v Celém článku...