Srpen 2010

Funny Bubble

31. srpna 2010 v 19:42 | Nine (DH) |  Hrajeme si s Heathem
Smích léčí, tak zapracujme na svém zdraví a zároveň pomožme ostatním - vymyslete co nejvtipnější bublinu k této fotce :
Heath Ledger s Michelle Williams
Své nápady pište do komentářů, po týdnu "soutěž" uzavřu a přidám na blog všechny vaše příspěvky, ze kterých ten nejlepší vyberete vy sami .
Vaší fantazii se meze nekladou, jen prosím slušně .

Prázdniny v jižních Čechách - AKT.: přidán odkaz :-D

31. srpna 2010 v 14:28 | Nine (DH) |  Ostatní
Opět vás zvu na druhý blog, kam jsem nahrála fotky z naší týdenní dovolené na Šumavě .

Prázdniny v jižních Čechách

I'm leaving you again...

20. srpna 2010 v 13:03 | Nine (DH) |  Ostatní
A opět na týden - jedeme s rodinou do jižních Čech. A abyste se tu kdyžtak nenudili, v pokračování na vás čekají všechna videa od jistého Scotta McClurea, kterého ale spíš budete znát (nebo teprv poznáte) jako.... Jokera!

Zajisté. Fanouškovských videí, kde se různí lidé snaží napodobit nenapodobitelného Heatha coby Jokera, je na internetu spousta. Ale Scottovi se povedlo skoro nemožné a i on jako Joker září! Posuďte sami, natočil nakonec celý příběh a vy jej po jednotlivých epizodách najdete v pokračování článku . V hlavních rolích Joker a Harleen Quinzel a lidé mezi nimi...
TheJokerBlogs.com


Christian Bale vzpomíná...

19. srpna 2010 v 17:09 | Nine (DH) |  Řekli o něm
Tady máte dlouhý rozhovor celý (samozřejmě v angličtině), já si zde z něj vezmu a přeložím části, kde Chris Bale mluví o Heathovi a prozrazuje informace o Batmanu 3 .

Batman a Joker

P. S. Zatímco jsem šla venčit Zulinu a překládaný článek po uložení do Záložek zavřela, už mi nejde otevřít. V pokračování si tak přečtete jen to, co jsem stihla přeložit předtím... Pokud mi článek později naběhne, dopřeložím zbytek

Takový nápad...

17. srpna 2010 v 19:30 | Nine (DH) |  Hrajeme si s Heathem
Už je to skoro rok, co mě to napadlo poprvé, jenže nějak jsem to pořád odkládala a zamítala... Ale co, tak kdyžtak se toho nikdo neujme, nevyzkouší...

Znáte to min. z TV - policista se pomocí počítačového programu snaží "nakreslit" pravděpodobnou pachatelovu podobu podle popisu očitého svědka...
No a mě napadlo, jestli byste nechtěli zkusit takhle namalovat Heatha; schválně komu se to povede nejlépe... Program (zdarma, online) najdete tady: http://flashface.ctapt.de/

Vše ovládáte pomocí myši. V levé části je výběr jednotlivých částí obličeje, vpravo pak vidíte náhled portrétu, který tvoříte. (Více v článku zde...)

Nemám zkušenosti s ukládáním vytvořeného portrétu na web přes tlačítko "Save", které je tam k dispozici. Raději jsem použila klávesnici "Print Screen" a pak obsah vložila do programu Malování...

Tak jestli si to někdo vyzkoušíte a pustíte se do Heatha, pošlete pak odkaz nebo e-mail s obrázkem na 9nine9@seznam.cz, prosím .

Flash Face
(Samozřejmě že obrázek výše není ani snaha o Heatha... )

Heath vyhrál!

17. srpna 2010 v 19:10 | Nine (DH) |  Ostatní
Moc, moc, moc vám děkuji za vaše hlasy v SONC, kam jsem Heatha přihlásila. Vyhrál to!
Získali jsme (tím myslím Heatha, vás i mě) tyto ceny :

Diplomek:
Diplomek

Jsem zpět

14. srpna 2010 v 18:33 | Nine (DH) |  Ostatní
Ostatně to, že jsem se vrátila, jste mohli zpozorovat z článků Od Heatha ke Croweovi a Matilda Ledger s maminkou v kanadském Torontu. Už jsem vás pár stihla navštívit, u zbývajících učiním v nejbližší době .

Jak jsme se na soustředění měli, si odvážní mohou přečíst tady - je to ale trochu delší a navíc neprokládané obrázky...

A taková otázka na závěr - kolik z vás už má doma DVD Imaginárium dr. Parnasse? Na mě tu čekalo, když jsem se vrátila...

Imaginarium dr. Parnasse - plakát

Matilda Ledger s maminkou v kanadském Torontu

14. srpna 2010 v 12:08 | Nine (DH) |  Heathova rodina
Podívejte se, jak Matilda Ledger, která v říjnu oslaví už 5 let, roste jako z vody a do krásy. Vždyť má taky po kom...
Fotky jsou z 8. srpna z Toronta, kde Michelle natáčí film Take This Waltz.

Matilda a Michelle v Torontu

Od Heatha ke Croweovi

14. srpna 2010 v 11:53 | Nine (DH) |  Novinky
V hlavní roli australského filmu Dirt Music se původně měl objevit Heath Ledger. Jenže nakonec dal přednost Temnému rytíři (2008) a roli Jokera - ostatně, kdo by mu to měl za zlé... Australský projekt se tedy zas musel odložit, když tvůrci hledali "náhradního" herce. Tím se nakonec nedávno stal Russel Crowe.
Heath Ledger v Beze mě: Šest tváří Boba Dylana
Režisér Phillip Noyce řekl: "Byli jsme připraveni na natáčení s Heathem a Rachel Weisz. Měli jsme sehnané i peníze. A pak se Heath rozhodl hrát Jokera, čemuž nemůžete odporovat. No a pak nějaký čas trvalo, než jsme našli někoho jiného, kdo by se ujal hlavní role Luthera."

Pro Crowea tak tohle bude návrat k australskému filmu více než po 10 letech.

Phillip Noyce - Dirt Music Tima Wintona - Russell Crowe

I'm leaving you...

6. srpna 2010 v 7:08 | Nine (DH)
Je to tak... Na týden. Ten totiž strávím plným soustředěním se na atletiku . Abych třeba na příštích závodech nedopadla jako na téhle fotce, kde celými zády škrtám o laťku :

Škrtám o laťku...
Odjíždíme v sobotu, vracíme se v pátek, ale stejně mě dřív než až v sobotu nečekejte . Nic pro vás k přečtení nemám ani přednastaveno, tak vás snad můžu pozvat na můj druhý blog, kde se můžete probírat seznamem 168 zatím hodnocených filmů .

Mějte se hezky, užívejte zbývající prázdniny a za týden na sečtenou!

Batman 3 a Catwoman?

4. srpna 2010 v 8:16 | Nine (DH) |  Batman 3
Znáte takovéto "Jeden kamarád říkal, že jeho kamarád mu povídal, že..."? No, tak přesně z tohoto zdroje pochází i následující - nazývejme to - fáma... Tento "kamarád z druhého kolena" totiž prý měl možnost nahlédnout do scénáře (samozřejmě nějak tajně, ne s vědomím bratrů Nolanů) a tam zahlédl, že by se v třetím Batmanovi měla objevit Selina Kyle, což je alterego Catwoman...
Selina Kyle jako Catwoman?

Prý tam tenhle kamarád zahlédl ale i několikrát jméno Hádankář... A pozor, prý se uvažuje už o třech hvězdách z Inception do této role! Josephu Gordon-Levittovi, Tomu Hardym a dokonce i prý o Leonardu DiCapriovi!

Heath na DVD

3. srpna 2010 v 20:16 | Nine (DH) |  Ostatní
Celkem 3x na nás z novinových stánků bude během srpna Heath koukat z různých DVD.

Od včerejška (2. srpna) je v prodeji film Casanova (99 Kč), kde Heath hrál právě tohoto pověstného svůdníka.
Heath Ledger jako Casanova
6. srpna, už tento pátek, si za neuvěřitelnou cenu 99 Kč budete moci zakoupit Heathův poslední a bohužel nedokončený film Imaginárium dr. Parnasse.
Heath Ledger jako Tony
A konečně 13. srpna bude ke koupi za 49 Kč dokonce i oscarová Zkrocená hora s Heathem a Jakem Gyllenhaalem v hlavních rolích.
Zkrocená hora


A co jsem tak projížděla seznam DVD, která mají tento měsíc vyjít a být v prodeji v novinových stáncích a trafikách, doporučila bych ještě Nezapomeň na mě za 99 Kč (od 13. srpna), Darjeeling s ručením omezeným za 99 Kč (též od 13. srpna) nebo Kult hákového kříže také za 99 Kč (od 20. srpna).