Čekání na Batmana 3

22. července 2010 v 11:42 | Nine (DH) |  Batman 3
Čekání na pokračování filmů, které zaznamenaly obrovské úspěchy, se dá krátit různě... Ne jinak je tomu i u Nolanovy série o Batmanovi.

Jedním ze způsobů, jak se zabavit, je například vymýšlení různých fám, které se samozřejmě nevyhly ani třetímu Batmanovi s pracovním názvem Batman 3. Nejnověji se opět mluví o Hádankáři a Josephu Gordon-Levittovi, který by se v této roli měl údajně objevit. O Josephu se předtím psalo jako o možném "náhradníkovi" Heatha Ledgera v roli Jokera, kvůli jeho velké podobě se zesnulým hercem, nicméně v tomhle nám už Nolan udělal jasno - žádný Joker už nebude!
S touto informací přišel server FirstShowing.net od "důvěryhodného zdroje". Údajně je sháňka po herci ve věku mezi 35 až 45 lety (Josephovi je ale 29...).
Proti ale mluví, jak moc velký tajnůstkář ohledně svých filmů Christopher Nolan, režisér, je... Vždy se snaží držet detaily o ději, obsazení co nejdéle pod pokličkou. Na druhou stranu rád pracuje s herci, se kterými měl už dříve co dočinění - např. Chris Bale nebo Sir Michael Caine. S Josephem nyní pracoval na blockbusteru Inception, který dnešním dnem vstupuje do českých i slovenských kin.
Objeví se na scéně skutečně Hádankář?

Dalším způsobem, jak si toto období zkrátit, a podle mě užitečnějším, je vymýšlení vlastního scénáře...
Já jsem ho zatím ještě nečetla, ale ohlasy jsou poměrně dost slušné a práce je to prý natolik dobrá, že by se klidně mohla pro třetího Batmana použít... Čtěte a stahujte TADY (scénář v PDF formátu: Legend of the Dark Knight).
Legend of the Dark Knight
A na závěr informace, že se kameraman Wally Pfister, který s Nolanem spolupracoval na Temném rytíři i Inception, nechal slyšet, že by byl rád, kdyby se celý Batman 3 natočil v IMAX formátu: "Nemůžu to říct s jistotou, dokud si nepřečtu scénář, ale určitě bych to preferoval, byl by to skvělý gól natočit celý film v IMAX," řekl.
Některé scény v Temném rytíři se speciálními kamerami pro IMAX natáčely, ovšem přání Nolana natáčet jimi i Inception nemohl Pfister vyhovět - podle scénáře připadala v úvahu víceméně jen ruční kamera, neboť je film plný pohybu. Ale tak snad by se mohl dočkat v závěrečném Batmanovi...
Batman 3 v rozlišení IMAX?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mima Mima | Web | 22. července 2010 v 12:28 | Reagovat

Nech si Nolan točí, čím chce, vždy to bude nadpriemerné :-) Ešteže sa plánuje vyhnúť 3D! Jospeha by ale ako Hádankára zobrať mohol... Johnny by potešil viac, ale každá talentovaná osoba poteší :-)

2 @Nikushka@-fan HP-your love affs.....:* @Nikushka@-fan HP-your love affs.....:* | Web | 22. července 2010 v 13:52 | Reagovat

chjo kdyz si predstavim,ze by klidne vzali na tu roli jeste heatha =( je mi z toho blbě a chce se mi brečet =(

3 Rézi Rézi | Web | 22. července 2010 v 22:09 | Reagovat

Tak uvidíme, ale ty fámy jsou vždy pěkné, ale většinou si nejsem jistá, kdy jde o pravdivé informace i kdy ne. Jednou jsem u jednoho filmu myslela, že ten nátáčet nemůžou, že je to taková blbost - nakonec opak byl pravdou. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama