Květen 2010

Andrew Garfield jako Spider-Man?

28. května 2010 v 12:49 | Nine (DH) |  Ostatní
Vzpomínáta na Imaginárium dr. Parnasse, úplně poslední film Heatha Ledgera? A vzpomenete si i na jeho soka v lásce Antona? Toho právě hrál Andrew Garfield, který je nyní ve výběru možných ztvárnitelů postavy Petera Parkera alias Spider-Mana v nově chystaném filmovém remaku této komixové klasiky.
Pokud by roli získal, stal by se nejstarším Spider-Manem (27 let), na druhou stranu by mohl očekávat průnik do Hollywoodu a více rolí...
A nebo se také můžeme dočkat Petera Parkera v podání Franka Dillanea (19 let), kterého můžete znát jako mladého Toma Raddlea z Harryho Pottera a Prince dvojí krve...
Andrew Garfield
P.S.: Slibuji, za pár dní se tu už objeví něco přímo o Heathovi .

A je to... Bc. Nine (DH)

26. května 2010 v 17:49 | Nine (DH) |  Ostatní
Vážení a milí blogoví přátelé.
Tímto vám oznamuji, že se teď pravděpodobně dočkáte více aktualizací blogu - je ze mě bakalář, tudíž mám po zkouškách a tedy i více volného času. Nemalou část bych právě chtěla věnovat Heathovi, např. info o jeho filmech, pokračování životopisu či přeložit další rozhovory (dva už mi mat.ilda poslala a já je ne a ne ani přečíst ).

Zároveň vám chci poděkovat, že i díky vašim blogům jsem teď otitul(k)ovaná - ve chvílích největšího zoufalství z množství informací, které bych se ještě měla naučit, jsem lezla na vaše blogy a odreagovávala se tam. Takže ještě jednou díky!
Jsem Bc.!

Trochu Heatha neuškodí ;-)

21. května 2010 v 19:02 | Nine (DH) |  To je Heath...
Takže, po odmlce zas trochu Heatha. Napřed jedna jeho fotka, ideální pro jeho fanynky, když jeden Heath nestačí :

Heath Ledger

Zde pak jedno video ukazující, jak rušno může být na akci, kde se objeví velká herecká hvězda... Možná proto Heath tak zuřivě žvýká žvýkačku :


Údajně Heathovi někdo z přítomných řekne: "You are handsome." A Heath odpoví: "I am."
(Video je z roku 2007, akce: Mercedes-Benz Fashion Week)


No a tady je video (ačkoli mně bohužel obraz nefunguje , ale snad vám ano) Lukea Ledgera, Heathova mladšího bratrance, který se už také chystá prorazit ve světě filmu - nyní natáčí film Redback.Bella Heathcote získala stipendium Heatha Ledgera

20. května 2010 v 8:12 | Nine (DH) |  Ostatní
Loni tu vyšel článek, jakým je Heath Ledger de facto patronem mladých hereckých talentů pocházejících z Austrálie. Jeho rodina spolu s losangeleskou základnou Australians in Films (IAF) každoročně vyberou jednoho z nich, kterému pomohou pootevřít dveře do slavného Hollywoodu. Tedy přesněji, rodina do výběru nezasahuje, v porotě letos usedli Nicole Kidman, Hugh Jackman a Jude Law.
Loni tuto cenu vyhrál Oliver Ackland, stipendium pro rok 2010 získala Bella Heathcote. Cenu - 10 000 dolarů, letenku do Ameriky, VIP balíček od castingové agentury Showcast a přístup do Breakdown Services v LA - jí předal Colin Farrell na 6. ročníku Breakthrough Awards. Tohoto ceremoniálu se zúčastnily i Heathova matka Sally Bell a sestra Kate Ledger.

Bella Heathcote a Colin Farrell

Luke Ledger proniká do světa filmu

12. května 2010 v 13:15 | Nine (DH) |  Heathova rodina
Před necelým rokem jsem tu přidávala článek, že Heathův mladší bratranec Luke vstupuje před filmové kamery. Tehdy to byla jen menší rolička v australském seriálu Neighbours, ale teď už je zas všechno jinak... Ze seriálu se totiž posunul k nezávislému filmu s názvem Redback, který natáčí jako svůj filmový debut 24letý Loren Johnson.
Děj filmu se bude odehrávat v nápravném táboře, kam rodiče posílají své ratolesti, když už jejich chování přestanou zvládat, a jedním z těchto mladistvých bude i Brian (Luke Ledger, 17)...
Natáčí se v australském Perth Hills, rozpočet je 450 000 dolarů.

Zde je fotka Luka (vpravo) z filmu, další fotky z filmu a jeho vzniku najdete tady.

Luke Ledger (vpravo) ve filmu Redback

Rob Pattinson jako Batman nebo spíš Joker?

9. května 2010 v 15:57 | Nine (DH) |  Ostatní
Heh, tak to mě docela dostalo tohleto . Tady máte překlad jistého článku z www.entertainmentandshowbiz.com:

Hvězda Stmívání je bezpochyby jednou z nejvyhledávanějších, nejpopulárnějších a nejžádanějších celebrit současnosti. Kromě toho je také 2. nejvíce sexy mužem planety (1. místo je vyhraženo pro šviháka Johnnyho Deppa). Se směsí tajemna a záhady, která provází jeho postavu, může být přirovnáván k 'Batmanovi' stejně jako k jeho nepříteli 'Jokerovi'.

1. Batman - jestli vidíte auru mystiky a temnoty, která Roberta obklopuje, pak je Batman jasná volba. Temný rytíř je spojován s tmavými nocemi a netopýry, kteří jsou tak podobní upírům. Se svoji hrůzostrašnou minulostí a záhadnou osobností je Batman Edwardu Cullenovi nejblíže.

2. Joker - Joker (kterého tak perfektně ztvárnil Heath Ledger) je padouch a neblaze proslulý, ale zároveň má kolem sebe auru, která tolik přitahuje. Jeho bystrost a mazanost a mistrnost ve svém oboru ho dělá zloduchem zloduchů. Chcete-li přidat dotek zla k "upířímu" Pattinsonovi, pak tenhle chlapík se zlověstným úšklebkem se může kouzlo vyzařujícímu Robertovi vyrovnat.


Tak co?

Edward Cullen jako Joker

Nových "10 důvodů, proč tě nenávidím" končí...

3. května 2010 v 8:02 | Nine (DH) |  Ostatní
The Hollywood Reporter před několika dny oznámil, že televizní série 10 důvodů, proč tě nenávidím, inspirovaná stejnojmenným filmem s Heathem Ledgerem a Julii Stiles, se ruší...

Heath vs. Ethan jako Patrickové
Bohužel teď nemám čas pídit se po důvodu, ale ve středu se snad poohlédnu .

20. červenec 2012

1. května 2010 v 9:59 | Nine (DH) |  Novinky
Už je to venku!
V pořadí 3. film o Batmanovi pod režijní taktovkou Christophera Nolana do kin vtrhne
20. července 2012!
To je ale zatím vše, co společnost Warner Bros. prozradila. Tedy kromě toho, že Christopher Nolan skutečně bude "trojku" režírovat a že do obleku Batmana se opět oblékne Christian Bale...

Zajímavá bitva se nám semele v kinech - pavoučí muž vs. netopýří muž:
nový restart Spider-Mana (4. července 2012) vs. Batman 3!
Batman 3 v kinech od 20. 7. 2012!