Exkluzivní fotky z Heathova soukromého alba! - akt.

12. února 2010 v 14:07 | Nine (DH) |  To je Heath...
Aktualizace: Včera jsem poslední 3 fotky přidala z "nouzových" zdrojů, ale dnes už je najdete v dobré kvalitě!!! + jsou samozřejmě přidány překlady komentářů.

Po více než 2 letech po jeho smrti přišel v Austrálii časopis OK! s dosud neviděnými fotkami Heatha Ledgera z jeho soukromého alba. Moc za upozornění a zároveň zaslání fotek děkuji mat.ildě, a věřím, že budete mít stejnou radost jako já. Komentáře k fotografiím poskytla Heathova rodina nebo přátelé."V plánování si budoucnosti nejsem moc dobrý. Vůbec neplánuji. Nevím, co udělám zítra. Žiju zcela v současnosti, ne minulosti, ne budoucnosti." Tohle jsou slova jednoho z našich nejctěnějších australských herců, zesnulého Heatha Ledgera, který nás navždy opustil před dvěma roky 22. ledna 2008.
Šok, nevíra a smutek se rozlehl světem, když se roznesly zprávy, že Heath zemřel ve svém manhattanském bytě. Příčina smrti, nešťastné kombinace předepsaných léků, se zdála být příliš vzdálená často stydlivému, za to legraci milujícímu kamarádovi, partnerovi, synovi a otcovi, který byl stejně milován jak na plátně, tak i mimo něj.
Jak ukazují tyto dosud nikdy neviděné fotky, šťastný a nadšený Heath byl náruživým badatelem lásky a života. Při prohlížení těchto obrázků je ještě bolestivější, že hvězdný rodák z Perthu odešla ze světa v pouhých 28 letech, na vrcholu své kariéry. Měl vyhrát Oscara za ztvárnění Jokera v Temném rytíři - "Největší zábava, kterou jsem si kdy s postavou užil." - a zbývalo mu dokončit pár scén v nedávno uvedeném Imaginariu doktora Parnasse.

"MOJE FILMY BUDOU ŽÍT DÁL. CHCI JEN ZŮSTAT ZVÍDAVÝ."

Zatímco se sám nikdy nenechal zkazit statusem hvězdy, jeho vliv na filmy byl nezměrný. Z role surfaře v Home and Away vyrostl v drogového závisláka v Candy, zářil po boku Mela Gibsona v Patriotovi, ve Zkrocené hoře hrál homosexuálního kovboje a v Temném rytíři 'psychotického' Jokera.
Také dospěl v rodiče, když se svou 'spřízněnou duší' Michelle Williams v říjnu 2005 na svět přivítali dceru Matildu. "Stát se otcem předčilo všechna má očekávání," řekl tehdy. "Je to ta nejpozoruhodnější zkušenost, co jsem kdy zažil - je to úžasné." Bohužel se ale Heath s Michelle rozešel čtyři měsíce předtím, než zemřel, ale to rozhodně nemění nic na tom, jak bezmezně miloval svou dceru, kterou popisoval jako "úžasně všímavou a chytrou, Michelle a já ji strašně milujeme".
Nikdy ho nemotivovaly peníze, ale příležitost stát se filmovým 'iluzionistou' a být respektován svými vrstevníky. Heath při svém vzestupu jednou v Hollywoodu řekl: "Nikdy jsem neměl peníze a byl jsem bez nich šťastný. Až zemřu, moje peníze o mně nic neřeknou. To moje filmy budou žít dál - pro lidi, aby mohli posoudit, co jsem byl jako člověk zač. Chci prostě zůstat zvídavý."

PRAHA 2000 Vždy usměvavý Heath odpočívá od natáčení kultovního hitu Příběh rytíře. "Tak nějak žiju už 13 let pořád se sbalenými kufry. Prostě si na to přivyknu... Mým domovem je, Země. Je mi jedno, kde přistanu," řekl Heath, který hodně času strávil na cestách.

PERTH Hvězda ráda navštěvovala ve svém rodném městě kluby, kde si dopřával své oblíbené melodie, kdykoli měl volno a nemusel natáčet filmy.

BONDI BEACH 2006 V roce 2004 si Heath koupil za 4,5 milionů dolarů domov na východních plážích Sydney, kde nějaký čas žil se svou partnerkou Michelle Williams. Do USA se pár vrátil v roce 2006.

ROAD TRIP 1997 Heath a Trevor DiCarlo, jeho nejlepší přítel už od 3 let, si v Perthu sbalili věci a vyrazili směr Sydney, kde Heath chtěl prorazit do světa filmu. Říkal, že v kapse měl 69 centů, když přijel. "Bylo mi 16, postavil jsem se na vlastní nohy a řekl sbohem a naskočil do auta a jel z Perthu do Sydney. To byl začátek všeho."

EVROPA 2001 Vzácně viděný okamžik "celebrity" - Heath si dopřává oddych v soukromém letadle během turné po evropských tiskových konferencí pro Příběh rytíře.

GRAND KAŇON 2003 - Náruživý badatel života, Heath, je zde zachycen při letu helikoptérou nad americkým Grand kaňonem. "Jsem pořád dítě," řekl. "Jako by mi bylo 6 let. Ale je to jen záležitost chtění zvednout se, je to jako velký vandr. Cítím se, jako když jsem odjel z domova, kdy jsem se octl na vandru a na něm pořád jsem."

ŘÍM 2003 Heath byl vášnivý milovník hudby, který zrežírova hudební videa pro Bena Harpera, N'fa a Modest Mouse.

LA 2001 Škleb pro kameru doma v LA. Heath řekl, že kdyby někdy vzdal herectví, "vrátil bych se k mé jiné obrovské vášni, fotografování."


ŘÍM 2003 Heath si udělal přestávku od natáčení Pojídače hříchů, ve kterém hrál mladého kněze vyslaného do italského hlavního města, aby zde vyšetřil znepokojující smrt. Oddaný herec, řekl: "Musel jsem se naučit svoje řemeslo před kamerou. Musel jsem objevit své vlastní slabosti, podívat se na sebe a zjistit, co dělám špatně a snažit se být natolik chytrý, abych to napravil."


Fotky v o něco větším formátu najdete v galerii.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mima Mima | Web | 12. února 2010 v 16:21 | Reagovat

:-(  :-)  :-(  :-)  :-( ......

2 Lila Lila | Web | 12. února 2010 v 18:54 | Reagovat

nádherný fotky, krásný a upřímný komentáře....kéž by to bylo bez té atmosféry smutku :-(

3 Romi Romi | Web | 13. února 2010 v 8:20 | Reagovat

Pěkný článek a fotky..mám husí kůži:(

4 barley barley | Web | 13. února 2010 v 15:15 | Reagovat

ty fotky jsou krásné... a ta první je bezkonkurenční...

5 pusy pusy | Web | 14. února 2010 v 22:18 | Reagovat

já nevím, jestli se za to, že byl a co nám tu zanechal, nebo plakat, že už tu s námi nebude...

6 Ivana Ivana | E-mail | 15. února 2010 v 1:13 | Reagovat

SUPER FOTKY :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama