Co se událo?

18. prosince 2009 v 22:30 | DH |  Novinky
Poslední dobou jsem blog tak nějak zanedbávala, ale nebyl čas. Takovou honičku jsem ve škole ještě nezažila, mívala jsem stavy, kdy jsem myslela, že to prostě nezvládnu a vykašlu se na to, úplné zoufalství - a to mi zbývá jen půlrok k titulu Bc. . Ale o tom tu psát nechci, to se možná rozepíšu, vypíšu na druhém blogu . Tohle je totiž blog věnovaný Heathu Ledgerovi, takže hurá za novinkami, které se během zhruba těch 14 dnů odehrály! (Vše v pokračování)


Johnny Depp: Byla to pro mě čest!

Johnny Depp se v rozhovoru pro Moviefone.com nechal slyšet, že pro něj byla čest hrát roli, která byla původně určena Heathu Ledgerovi. Samozřejmě je řeč o Imaginariu dr. Parnasse, konkrétně postavě Tonyho. Herecký idol Depp řekl:

"Ačkoli jsou okolnosti mého účinkování extrémně srdcervoucí a neuvěřitelně smutné, cítím se velmi poctěn, že jsem byl požádán, abych se přidal ke štábu a zastoupil za drahého Heatha..."

Dodal:

"Byl to jediný herec, který dýchal každému ze zkušených herců pořádně na krk svým ohromným a nezkrotným talentem, který jste na něm poznali velmi rychle, přímo z něj čišel, se širokým úsměvem jakoby říkal: 'Uhněte mi z cesty, chlapci, procházím!' Pokaždé!"

Muzeum v LA otvírá výstavu "Gay Cowboys"

Tato novinka souvisí s Heathovým účinkováním ve Zkrocené hoře, vypravující o dvou rančerech, kteří se do sebe zamilují. Tehdy film vzbudil silný ohlas, byl nominován na několik Oscarů, ale nakonec získal "jen" 3. Heathovi se tato soška také vyhla...
Tento prosinec ovšem losangeleské muzeum Autry National Center zahajuje sérii výstav a souvisejících programů, která zvýrazňuje role, jež hráli členové komunity gayů, lesbiček a transsexuálů v americkém Západě. Série nazvaná "Out West" poběží 12 měsíců a zaměří se na působení této menšiny v tradičním rodeu, západní politice a umění.
Exhibice započala minulý týden panelovou diskuzí na téma: "Co vlastně se stalo Ennisi del Marovi?", což je právě jméno postavy, kterou ztvárnil Heath Ledger ve Zkrocené hoře.
Na webových stránkách muzea (www.autrynationalcenter.org) je poznamenáno, že když původní westernová hvězda Gene Autry sepsala ve 40. letech vydala svůj desetibodový "Cowboy Code",

"nemohl čekat příběh Ennise del Mara a Jacka Twista, ale poselství tolerance, čestnosti a mravní integrity, o které Code usiluje a o po čem také touží hlavní postavy Zkrocené hory."

Máma s dcerou

14. prosince si Michelle Williams a její dcera Matilda Ledger vyrazily do Brooklynu na procházku. Tak se podívejte, jak Matilda roste do krásy a vůbec jak velká holka už to je :


Mimochodem, Michelle Williams si zahraje Marilyn Monroe ve filmu My Week With Marilyn. Film bude dokumentovat hereckou legendu Monroe v době, kdy natáčela v roce 1957 film The Prince and the Showgirl s Laurencem Olivierem. Předlohou je deník asistentky režiséra Colin Clarkové. Točit by se mělo začít v Londýně příští rok v červnu.

Terry Gilliam o Imaginariu - video

- Terry Gilliam mluví o Imaginariu, James Horner o spolupráci s Jamesem Cameronem na Avatarovi.Přiznám se bez mučení, že sama jsem videa ještě neviděla, ale myslím, že to bude zajímavé, takže se určitě chystám kouknout .


Chystám překlad rozhovoru s Terry Gilliamem exkluzivně pro ComingSoon.net!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romi Romi | Web | 19. prosince 2009 v 8:53 | Reagovat

Tak to chápu. Učení mučení, ale ty to zvládneš:) Sabi chce také dosáhnout jednou na titul Bc. Krásné fotky holek a videa:)

2 Mima Mima | Web | 19. prosince 2009 v 13:19 | Reagovat

Tie videá pozriem večer, keď bude čas, teraz som tu len na skok:) Ale tie fotky sú krásne:)

3 Lila Lila | Web | 19. prosince 2009 v 16:03 | Reagovat

Johnny Depp to řekl krásně a výstižně a hlavně pravdivě. Je od něj už tak vůbec ušlechtilé,že to přiznává. Matilda roste neuvěřitelně, jakoby z oka vypadla svému tátovi! a videa sou taky dobrá:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama