Heath Ledger podrážděný a ustaraný

15. listopadu 2009 v 10:39 | DH |  Řekli o něm
Následující článek vyšel v novinách krátce po Heathově smrti. Jak strávil Heath své poslední vánoční svátky?

+ vzácné chvíle s Matildou (fotky) v pokračováníSYDNEY (Reuters) - Australský herec Heath Ledger, který byl nalezen mrtvý ve svém newyorském apartmánu, byl během svátků podrážděný a ustaraný, protože se nemohl vidět se svou dcerou Matildou, řekla místním médiím jeho blízká přítelkyně a modelka Sophie Ward.

Ward, sestra supermodelky Gemmy Ward, se kterou měl prý Ledger románek, řekla, že Ledger byl během svátků v rodném Perthu nešťastný, plný obav z rozchodu s Michelle Williams a o jejich dvouletou dcerku Matildu.

"Byl čistý a nepil žádný alkohol, drogy taky nebral," řekla ve čtvrtek Ward Západoaustralským novinám.

Ledger, 28, byl nalezen v úterý obličejem dolů a nahý pod ložním prádlem a vedle něj ležely prášky na spaní a jiné předepsané léky, uvedla newyorská policie.

Policie nejprve říkala, že Ledger mohl zemřít na předávkování drogami, ale newyorský lékař provedl pitvu, která toto vyvrátila.

Ledgerova rodina řekla, že jeho smrt byla tragická nehoda a Sophie Ward také potvrzovala, že nevěří, že by si Ledger vzal život.

"Kouřil cigarety, ale to je všechno. Když jsme byli spolu, pil dietní kolu a říkal, že je pevně odhodlán nepít alkohol," řekla. "Nevěřím, že si vzal život úmyslně."

Ale Ward potvrdila, že byl Ledger z rozchodu s Michelle Williams a z toho, že je pryč od své dcery, sklíčený.

"Šli jsme do kina a dělali jsme normální věci... ale byl trochu podrážděný. Nedokázal se doopravdy uvolnit," řekla Ward.

"Říkal, že se chystá do Londýna, ale byl docela smutný, protože nemohl vidět svou dceru tak často, jak by rád. Tolik cestoval a myslím, že tím vším byl prostě frustrován."

ROZCHOD V ZÁŘÍ

Ledger byl nejvíce znám svou rolí homosexuálního kovboje ve Zkrocené hoře z roku 2005, za kterou byl nominován na Oscara. Dokončil natáčení Temného rytíře, ve kterém ztvárnil Jokera a který jde do kin letos.

Ledger a Williams, se kterou se poznal na place Zkrocené hory, se rozešli v září a Ledger se odstěhoval ze společného domu v Brooklynu do bytu v SoHo čtvrti Manhattanu.

Legerova smrt šokovala Austrálii i Hollywood, oba truchlily nad ztrátou mladého herce s obrovským talentem.

"Je to srdcervoucí... Je to obrovská ztráta," řekl Reuters Ang Lee, který režíroval Ledgera ve Zkrocené hoře, v Tokiu.

"Je to tak ryzí herec."

Australské noviny ve čtvrtek zaplnily přední strany příběhy a fotkami Ledgera. Daily Telegraph vycházející v Sydney nesl titulek: "Heath zapálil svíčku na obou koncích... ale byl to krásný plamen" a Morning Herald, též ze Sydney, četl: "Bezesný stres neklidné hvězdy."

Jak Herald, tak i národní noviny dávaly Ledgerovi více prostoru než americkému překvapení ze seříznutí rezerv úrokovými sazbami a australských strastí s akciemi.

"Truchlící národ dnes čeká, že se dozví více o šokující smrti Heatha Ledgera," řekl Telegraph.

Média chválila Ledgerovo herectví, ale zvýraznila jeho boj s paparazzi, kteří jej donutili z domova při pobřeží poblíž Sydney odjet v roce 2006 do New Yorku, kde si myslel, že zůstane anonymní.

Ledger strávil většinu prosince a ledna se svou rodinou a přáteli v rodném Perthu na západním pobřeží Austrálie, na místě, kde se zdálo, že jej jeho sláva nepronásleduje, četly noviny.

Předtím, než se vydal zpět do Spojených států volal Ledger novináři věnujícího se v Západoaustralských novinách filmu a nechal mu zprávu, ve které děkoval médiím, že jej nechali na pokoji, uvedly noviny.

"Nevím, jestli je to vědomé nebo nevědomé, že mi dáváte prostor a respektujete mé soukromí," vzkázal Ledger novinám. "Bylo to zkrátka skvělé."

"Zažil jsem tu nejúžasnější období svého života a moci vidět všechny své přátele a rodinu... Dává mi to pocit, že se můžu znovu stát klukem, který nikdy neopustil svůj domov," řekl.

"Vážně to je neuvěřitelně terapeutický a hodně potřebovaný výlet zpátky domů..."


Článek mi poslala mat.ilda, děkuji


Pro Heatha byly chvíle s Matildou poměrně vzácností. Proto si na ně vzpomeňme aspoň na fotkách :
Všechny fotky samozřejmě najdete v galerii Heath a Matilda .
Jestli víte o nějakých dalších, můžete je zaslat a já je sem přidám .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mima♥ Mima♥ | Web | 15. listopadu 2009 v 14:33 | Reagovat

Ach, jo.... Ale tie fotky sú krásne :)

2 Gyllenhaal-ka Gyllenhaal-ka | Web | 15. listopadu 2009 v 15:27 | Reagovat

No..mě uplně vytriskla slza..a ted už to nemužu zastavit.. :_((

3 Romi Romi | Web | 15. listopadu 2009 v 16:15 | Reagovat

Hezké fotky....

4 Lila Lila | Web | 15. listopadu 2009 v 19:44 | Reagovat

ach jo,to je tak nefér,že s ní nemohl trávit tolik času kolik by si přál...a kolik si přála ona...:-(

5 Barley Barley | Web | 16. listopadu 2009 v 20:42 | Reagovat

ta fotka v tom bazénku je krásná... ony sou vlastně všechny povedené.. a matilda je nádherná holčička a snad bude po svém otci...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama