Rozhovor s Ethanem Peckem

22. července 2009 v 21:19 | DH |  Ostatní
Vanity Fair stále nepřeložen, o Heathově posledním filmu taky žádné nové zprávy (nebo jsem je neobjevila), a tak přináším rozhovor s Ethanem Peckem, který nyní ztvárňuje roli Patricka Verony, s níž se Heath probil do Hollywoodu :Obutí se do již zavedené role populárního filmu může být pro některé mladé herce těžká výzva, ale určitě ne pro Ethana Pecka, který hraje bývalou roli Heatha Ledgera - Patricka Veronu - v nové seriálové adaptaci ABC Family 10 důvodů, proč tě nenávidím. Nicméně snadnost vstupu do nové verze Patricka v nových 10 důvodů, proč tě nenávidím, může být způsobena tím, že herectví Ethanovi proudí zkrátka v žilách - je vnukem legendárního herce Gregoryho Pecka. Své herecké dovednosti zdokonaluje od roku 1995, když se objevoval v takových show jako Marshal Law, Kancelářská krysa, That '70s Show a další.

Spolu s ním v nových 10 důvodech, které se vysílají každé úterý a už běžel 3. díl, hrají Lindsay Shaw a Meaghan Martin jako nové sestry Stratfordovic. Následující rozhovor je o tom, jestli měl strach z role, kterou předtím ztvárnil Heath Ledger, a jaké to je pracovat s komediálním veteránem Larry Millerem, který shodou okolností účinkoval i v originálním filmu.


Ot.: Jakkoli, strachoval ses nebo měl jsi starosti s tím, že budeš srovnáván s Heathem Ledgerem?
Ethan: Ne, neměl jsem žádný strach ani starosti, protože strach přichází od lidí z venku a z médií, fanoušků filmů, kteří jsou ignoranti a uzavření novému pojetí, když ve skutečnosti byl film odvozen ze Shakespearova Zkrocení zlé ženy. Takže jsem se nebál a v žádném případě jsem se nesnažil napodobovat to, co už Patrick jednou ve filmu předvedl. Takže opravdu, je na fanoušcích, aby se otevřeli a byli velkorysí k nám všem v ABC Family a sledovali 10 důvodů jako by to byla nová show, originální show, protože, jak jsem řekl předtím, film byl skvělý a zkrátka doufám, že se nám povede vytvořit nové dílo, které je čerstvé a originální a lidé tím budou zaujati a bude je to bavit a překvapí je to.

Ot.: Jaké to je mít na place Larryho Millera, když hrál i ve filmu?
Ethan: Je to super. Larry je tak úžasný. Bohužel jsem s ním ale v této sérii strávil jen krátké momenty, protože vztah Patricka a Kat se buduje velmi pomalu, což myslím bude lákat diváky ještě víc, protože budou chtít vědět, co se stane příště. Takže jsem se opravdu setkal s Larrym - no, nemůžu prozradit víc, ale Larry je neuvěřitelný. Jako lidská bytost je prostě skvělý, laskavý muž, tak štědrý. A kdykoli jsem s ním obědval, prostě jsem si sedl vedle něj a pobíral jeho rozumy, protože jsme spolu prostě můžeme mluvit hodiny a umožní vám lépe náhlednout do mnoha problémů.


Další témata rozhovoru:

Ethan Peck o svém dosavadním nejpozoruhodnějším momentu natáčení:
"Myslím, že zrovna scéna, kterou jsme dělali, opět si nejsem jistý, jestli o tom můžu mluvit, ale bude tu scéna odehrávající se venku na střeše, což pro mě bylo skutečně pamětihodné a vy to uvidíte koncem této série, scéna mezi Kat a Patrickem. Natáčeli jsme v Santa Clarita a tuhle kulisu nám postavili na lešení. Byla krásná noc a zrovna se stmívalo a tohle pro mě prostě byl nejpozoruhodnější okamžik."

Peck o tom, proč by diváci měli show dát čas, aby se na ni naladili:
"Myslím, že by tak měli udělat proto, že je moc dobře napsaná. Jak jsem řekl předtím, jsem tak privilegovaný, že mohu být obkloben tak ztřeštěně talentovanými herci. Každý zapojený má jen ty nejlepší úmysly ve smyslu zacházení s námi jako s profesionály, a kýmkoli dalším na place, a bavíme publikum a diváky něčím novým a překvapujícím a jasným. Když se prostě naladíte, zjistíte to."

O tom, kdy diváci uvidí Patricka Veronu trochu víc mluvit...:
"(Smích) S postupem série bude Patrick mluvit víc a víc. Hádám, že zrovna 4. epizoda je ta, kdy se zrovna rozmluví. Ale v průběhu první série skutečně zůstává takhle mýtickým v mnoha směrech - na paduaské střední, pro Kat, diváky a i mě, protože stále na něm pracujeme a rozvíjíme ho jako osobnost."

Ethan Peck o tom, kde bere inspiraci pro svého Patricka Veronu:
"Inspiraci beru ze dne, kdy jsem přišel na konkurz. Neměl jsem zrovna nejlepší den a ani jsem neměl takový strach, jak běžně na takových konkurzech mívám, protože mohou být děsivé. Něco ve mně prostě zapadlo a Patrick Verona byl tu a z toho jsme jaksi vyšli. Vážně, Carter (Cavington), tvůrce a scénárista show, a Gil Junger, hlavní režisér této první série, my všichni fakt tvrdě pracovali a udělali z toho kluka to, co je. Je velmi náladový a tajemný a tohle a ne tamto, jestli víte, co myslím, zvlášť co se týče Kat. To je to, kde se právě teď asi nachází."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Romi Romi | Web | 23. července 2009 v 10:25 | Reagovat

HEZKÝ ROZHOVOR:)

2 Romi Romi | Web | 23. července 2009 v 16:06 | Reagovat

ZA TŘI MINUTY TĚ ZVU NA DALŠÍ:)

3 Lila Lila | Web | 1. srpna 2009 v 14:54 | Reagovat

zajímavé..:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama