TLAPKA

13. března 2009 v 0:15 | DH |  Obsahy filmů

V pokračování najdete:

- oficiální text distributora
- podrobnější popis filmu
- Heath ve filmu
- fotky z filmuTLAPKA

- Oficiální text distributora:

"Osmiletý Zac je doslova blázen do počítačů. Když se náhodně seznámí se zatoulaným psem, začne mu proto zcela automaticky říkat 'PC'. K jeho úžasu ho psisko jednoho dne osloví lidským hlasem. Malý Zac netuší, že za vším stojí počítačový expert Alex, který se svého psa snaží využít jako prostředníka v komunikaci s příslušníky zvířat. Zac a 'PC' se brzy stanou nerozlučnými přáteli, protože pes, který mluví, zpravidla nekouše..."

- Podrobnější obsah filmu:

Příběh nenáročného dětského filmu z roku 1997 se točí kolem červené diskety s tajným kódem k 1 000 000 dolarů...

Zac je čtrnáctiletý kluk, co se s rodinou přestěhoval po smrti otce z Melbourne do Sydney. Zac to tu od první chvíle nenávidí, a tak se upíná ke své největší zálibě - počítačům.
V předvečer Zacových narozenin se rodina vrací autem domu a - srazí psa. Tím psiskem není nikdo jiný, než hlavní hrdina filmu PC počítačového experta Alexe. Má důležitý úkol. Doručit zmiňovanou disketu jisté Susie. Ovšem to nebude tak jednoduché, jak se mohlo zprvu zdát, a to i přesto, že Susie bydlí i se svou dcerou Samanthou vedle rodiny Zaca... Stále tu totiž je Anja - bývalá kolegyně a později i partnerka Alexe. Jak na konci filmu vychází najevo, kradla Alexovi programy, které vyvinul, a prodávala je. Získané peníze - rovný 1 000 000 USD - ukládala na účet, na což jí Alex přišel a vzal si, co mu patřilo. A Anja se pro to vrátila a nedělalo ji problém i zabíjet...

Vše se ulehčí a dostane i větší spád, když se PC "naučí" mluvit. Respektive - Zac si vytvořil na počítači program, kam nahrál fotky a hlasy své rodiny a rád si je s oblibou prohlíží. Jednou ale odběhne a PC mezitím projeví své počítačové znalosti a převede díky Zacově programu svůj štěkot do lidské řeči (v originále PC namluvil Billy Connolly)! Konečně tak může Zacovi vysvětlit, proč je tady a co slíbil Alexovi. A akce se rozjíždí naplno.

Dvojici - Zacovi a PC- pomáhá Samantha; Alex byl totiž jejím dobrým přítelem.
První část kódu je vyluštěna, ale na tu druhou nemohou přijít... Navíc je opět začne ohrožovat zákeřná Anja a její pes (který má spíše spadeno na chudáka PC).
Vše vyvrcholí na chrtích závodech. Tajné heslo je rozluštěno - 1 000 000 dolarů se má údajně nacházet v králíkovi.... A za kým běží závodní chrti? Za králíkem. A to moc dobře ví právě Anja a hned vyráží za návnadou, kterou pak zuřivě trhá a rve, ačkoli už je v pohybu a vypukl závod. Pozdě přichází na to, že v 'LAPIN', francouzsky králík, ukrytý 1 000 000 dolarů není... Ale kde teda je???

Jak se říká - pod svícnem je největší tma... Děti měly celou dobu skrýš "pokladu" přímo pod nosem... Ale to už se podívejte (na film) sami...

- Heath ve filmu

Heath se tu objevuje skutečně v malé roli a jen ve dvou scénách.

Samanta totiž hledá něco, co by ji bavilo, a zkouší i herectví. Získá hlavní roli v Shakespearově hře Sen noci svatojánské, kde je jejím hereckým kolegou právě Heath v roli Oberona.
A v reálu je i tak trochu Zacovým sokem v lásce. Ale Zac se s ním moc nemazlí...

- Fotky

Bohužel fotek jsem moc nenašla a hlavně žádné s Heathem, ale ještě se porozhlédnu a kdyžtak dodám. Najdete je v této fotogalerii (a v levém menu). Zdroj: www.port.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který z následujících filmů s Heathem Ledgerem máte nejraději?

Příběh rytíře 14.2% (35)
Patriot 4% (10)
Zkrocená hora 20.6% (51)
Casanova 7.3% (18)
Temný rytíř 9.3% (23)
Ples příšer 4% (10)
Deset důvodů, proč tě nenávidím 18.2% (45)
Čtyři pírka: Zkouška cti 2.4% (6)
Bratři Grimmové 3.6% (9)
Ned Kelly 4% (10)
Ten, který jsi tu neuvedla 12.1% (30)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama